KMC تی 8، معرفی کامل تجهیزات و امکانات

KMC تی 8

 

KMC تی 8، معرفی کامل تجهیزات و امکانات+ عکس ماشین KMC T8

 

KMC T8 خودرویی، سرسخت و قدرتمند، این خودرو از ظاهری قدرتمند با ابعاد یک پیکاپ حجیم بهره می برد.تجربه رانندگی هیجان انگیزاین خودرو علاوه بر امکان استفاده در شهر برای سفرهای بین شهری و خارج از شهر قابل استفاده است.امنیت در رانندگی، وجود سیستم های ایمنی در T8 برای راننده و سرنشینان امنیت خاطر بیشتری را فراهم می کند. قدرت و توان بالا، موتور 2000 سی سی با حداکثر قدرت 174hp در 5500rpm و حداکثر گشتاور 290 نیوتن متر در طیف دور موتوری 1800 الی 4000 دور در دقیقه شتاب اولیه مناسبی را رقم می زند. گیربکس دنده ای 6 سرعته : وجود این گیربکس تجربه سفری دلچسب تر در طبیعت را برایتان به ارمغان می آورد. در این مقاله به معرفی تمامی تجهیزات و امکانات KMC تی 8  می پردازیم.

 

KMC تی 8، معرفی کامل تجهیزات و امکانات

 

تنظیم دستی در 4 جهت:


صندلی کمک راننده با تنظیم دستی در 4 جهت به راننده اجازه می‌دهد تا صندلی را به طور دلخواه در چهار جهت (بالا، پایین، جلو و عقب) تنظیم کند. این امکان به راننده این امکان را می‌دهد تا موقعیتی را که بیشترین راحتی را به وی می‌بخشد، پیدا کند و در حین رانندگی از حمایت و پشتیبانی صحیحی برخوردار باشد.

 

تجهیزات و امکانات صندلی کمک راننده با تنظیم دستی در 4 جهت: تجربه راحتی و ایمنی در رانندگی


گرمکن شیشه عقب:


در فصول سرد سال، گرمکن شیشه عقب برای رانندگان بسیار حیاتی است. این ویژگی در صندلی کمک راننده حضور دارد و با تولید حرارت مورد نیاز، شیشه عقب را از یخ و برف پاک می‌کند و دید راننده را بهبود می‌بخشد.

 

گرمکن شیشه عقب کی ام سی تی 8


تهویه مطبوع دستی:


امکان تنظیم دستی تهویه مطبوع در صندلی کمک راننده به راننده این امکان را می‌دهد تا در هر لحظه دمای مناسب را در داخل خودرو حفظ کند. این قابلیت به راننده این امکان را می‌دهد تا راحتی خود را حتی در طول مسافت‌های طولانی حفظ کند.

 

 


رکاب جانبی:


صندلی کمک راننده با رکاب جانبی به راننده اجازه می‌دهد پاهای خود را در حین رانندگی استراحت دهد. این ویژگی به راننده این امکان را می‌دهد تا خستگی پاها را به حداقل برساند و راحتی خود را افزایش دهد.

 

رکاب جانبی KMC T8


چراغ روشنایی در روز:


چراغ روشنایی در روز در صندلی کمک راننده نصب شده است و به دلیل قابلیت جذب توجه، ایمنی راننده را بهبود می‌بخشد. این چراغ در روزهای تاریک و همچنین در موقعیت‌های پر ترافیک بسیار مفید است.

 

چراغ روشنایی در روز KMC T8


سیستم پخش MP5 با ورودی USB:


صندلی کمک راننده دارای سیستم پخش MP5 با ورودی USB است که این امکان را به راننده می‌دهد تا موسیقی مورد علاقه خود را به راحتی در خودرو پخش کند. این ویژگی به راننده امکان سرگرمی و تفریح در طول مسافت‌های رانندگی می‌دهد.

 

سیستم پخش MP5 با ورودی USB کی ام سی تی 8


دارای 6 بلندگو:


صندلی کمک راننده دارای 6 بلندگو قدرتمند است که به راننده امکان پخش صدای با کیفیت و واضح را می‌دهد. این ویژگی به راننده امکان گوش دادن به موسیقی و اخبار با کیفیت بالا را می‌دهد.

 


Bluetooth:


مجهز بودن به فناوری Bluetooth در صندلی کمک راننده این امکان را به راننده می‌دهد تا به راحتی تماس‌های تلفنی را انجام داده و موسیقی از طریق دستگاه‌های هوشمند پخش کند. این ویژگی به راننده امکان ارتباط بی سیم و خودمختار را می‌دهد.


عایق درب موتور:


با وجود عایق درب موتور در صندلی کمک راننده، نویز و لرزش‌های ناشی از عملکرد موتور خودرو به داخل کابین فرد راننده نفوذ نمی‌کند. این ویژگی به راننده امکان راحتی و آرامش در طول رانندگی می‌دهد.

 

عایق درب موتور KMC


جک بادی نگهدارنده درب موتور:


صندلی کمک راننده دارای جک بادی نگهدارنده درب موتور است که به راحتی تنظیم ارتفاع و زاویه باز شدن درب موتور را برای راننده فراهم می‌کند. این ویژگی به راننده امکان دسترسی آسان و راحت به قسمت موتور خودرو را می‌دهد.


کروز کنترل:


بودن کروز کنترل در صندلی کمک راننده به راننده این امکان را می‌دهد تا در طول سفر، سرعت خودرو را ثابت نگه دارد و از خستگی زیاد روی پاها جلوگیری کند.

 

کروز کنترل KMC


سیستم ورود بدون کلید:


سیستم ورود بدون کلید در صندلی کمک راننده به راننده این امکان را می‌دهد تا بدون استفاده از کلید، خودرو را راه‌اندازی کند. این ویژگی به راننده امکان راحتی و سرعت در استفاده از خودرو را می‌دهد.


استارت دکمه ای:


صندلی کمک راننده با استارت دکمه ای به راننده این امکان را می‌دهد تا خودرو را با فشردن دکمه راه‌اندازی کند. این ویژگی به راننده امکان راحتی و سرعت در استفاده از خودرو را می‌دهد.


اتولایت:


اتولایت یک ویژگی مهم در صندلی کمک راننده است که به راننده این امکان را می‌دهد تا صندلی را به طور خودکار و به بهترین حالت تنظیم کند. این ویژگی به راننده امکان راحتی و استفاده آسان از صندلی را می‌دهد.


تنظیم ارتفاع نور چراغ های جلو:


صندلی کمک راننده با تنظیم ارتفاع نور چراغ های جلو به راننده این امکان را می‌دهد تا نور چراغ ها را به طور دلخواه تنظیم کند. این ویژگی به راننده امکان بهبود دید در شب و شرایط نامطلوب را می‌دهد.

 

چراغ های جلو KMC


چراغ های جلو زنون:


چراغ های جلو زنون در صندلی کمک راننده نصب شده است و به دلیل نور قوی و روشنایی مناسب، دید راننده را بهبود می‌بخشد. این ویژگی در شب‌های تاریک و همچنین در شرایط نامطلوب بسیار مفید است.


چراغ های عقب LED:


چراغ های عقب LED در صندلی کمک راننده نصب شده است و به دلیل روشنایی قوی و طول عمر بالا، بهبود دید در شب و شرایط نامطلوب را به راننده می‌دهد.

 

چراغ های عقب LED کی ام سی T8


مه شکن جلو و عقب:


صندلی کمک راننده دارای مه شکن جلو و عقب است که در شرایط بارانی و مه آلود، دید راننده را بهبود می‌بخشد. این ویژگی به راننده امکان رانندگی ایمن‌تر در شرایط نامساعد را می‌دهد.


آینه های جانبی با تنظیم برقی و دارای گرمکن:


آینه های جانبی با تنظیم برقی و دارای گرمکن در صندلی کمک راننده نصب شده است. این ویژگی به راننده امکان تنظیم آسان و دقیق آینه های جانبی را می‌دهد و با داشتن گرمکن، از تر و خشک شدن آینه ها جلوگیری می‌کند.

 

آینه های جانبی با تنظیم برقی و دارای گرمکن KMC T8


فرمان هیدرولیکی با پوشش چرمی:


صندلی کمک راننده دارای فرمان هیدرولیکی با پوشش چرمی است که امکان کنترل آسان و دقیق خودرو را به راننده می‌دهد. همچنین، پوشش چرمی فرمان به خودرو ظاهری شیک و لوکس می‌بخشد.


قابلیت تنظیم غربیلک فرمان در دو جهت:


صندلی کمک راننده دارای قابلیت تنظیم غربیلک فرمان در دو جهت است که به راننده این امکان را می‌دهد تا فرمان را به زاویه مطلوب خود تنظیم کند. این ویژگی به راننده امکان راحتی و راحتی در کنترل خودرو را می‌دهد.

 

قابلیت تنظیم غربیلک فرمان در دو جهت


کلیدهای کنترل سیستم صوتی روی فرمان:


صندلی کمک راننده دارای کلیدهای کنترل سیستم صوتی روی فرمان است که به راننده این امکان را می‌دهد تا به راحتی صدا، ولوم و پخش موسیقی را کنترل کند. این ویژگی به راننده امکان استفاده آسان و بدون نیاز به حرکات بیشتر را می‌دهد.


تنظیم کننده نور صفحه کیلومتر:


تنظیم کننده نور صفحه کیلومتر در صندلی کمک راننده به راننده این امکان را می‌دهد تا نور صفحه کیلومتر را به طور دلخواه تنظیم کند. این ویژگی به راننده امکان راحتی و بهبود دید در شب را می‌دهد.

 

تنظیم کننده نور صفحه کیلومتر KMC T8


کامپیوتر سفری:


وجود کامپیوتر سفری در صندلی کمک راننده به راننده اطلاعات دقیقی درباره مسافت‌های طی شده، میانگین سرعت و مصرف سوخت فراهم می‌کند. این ویژگی به راننده امکان بررسی و کنترل مصرف سوخت و عملکرد خودرو را می‌دهد.


صندلی چرمی:


صندلی کمک راننده دارای صندلی چرمی است که علاوه بر ظاهر شیک و لوکس، راحتی بیشتری به راننده می‌بخشد. 

 

 

خرید قطعات و لوازم جانبی و یدکی KMC تی 8 از سیمین خودرو


خودرو KMC تی 8 یکی از خودروهای محبوب و با کیفیت در بازار است. در صورت نیاز به قطعات و لوازم جانبی و یدکی برای این خودرو، سیمین خودرو می‌تواند بهترین مقصد برای خرید شما باشد.


قطعات و لوازم جانبی و یدکی KMC تی 8:


سیمین خودرو قطعات، لوازم جانبی و یدکی اصلی و اورجینال برای خودرو KMC تی 8 را ارائه می‌دهد. این قطعات و لوازم جانبی شامل قطعات موتور، سیستم تعلیق، سیستم ترمز، سیستم الکتریکی، لوازم داخلی و خارجی و بسیاری دیگر می‌شود. با خرید این قطعات و لوازم از سیمین خودرو، می‌توانید خودروی خود را به طور کامل تعمیر و تکمیل کنید.
مزایای خرید از سیمین خودرو:
- قطعات و لوازم جانبی و یدکی اصلی و اورجینال
- کیفیت بالا و ضمانت اصالت محصولات
- قیمت مناسب و رقابتی
- تنوع و انواع محصولات موجود
- خدمات پس از فروش حرفه ای و قابل اعتماد

 

 

تصاویر 360 درجه KMC T8 
 

۵
از ۵
۸ مشارکت کننده

پرفروش ترین محصولات

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش